SIG SAUER P320 XTEN 10mm, 5" Barrel, Optic Ready, 15 rnd - Black [MPN:320X5-10-BXR3-R2-MS]
SKU:
UPC:
5 customers are viewing this product
Manufaturer Part Number: 320X5-10-BXR3-R2-MS
Manufacturer Sig Sauer
Pricing Unit GN
Model P320
UPC 798681712854
SKU 320X5-10-BXR3-R2-MS
Weight 5.2000
Capacity 15+1
Action Striker Fired
Finish Nitron
Magazine 2 15 rd. Steel Mags
Sights XRay3 Day/Night Sights
Magazine:
2 15 rd. Steel Mags
StockFrameGrips:
Polymer Frame X Full-Size Polymer Polymer Frame
Sights:
XRAY3 Day/Night Sights
Finish/Color:
Nitron
Capacity:
15 + 1
Barrel:
5"
Caliber or Gauge:
10MM ACP